Amanda Holden shndërrohet në Marilyn Monroe me një nga dukjet e fundit në një festë

Amanda Holden u shndërrua në Marilyn Monroe të shtunën teksa u shfaq në një kopje të fustanit të ikonës së famshme.

Gjyqtarja e “Britain’s Got Talent”, 52 vjeçe, dukej sensacionale me një fustan të bardhë, të cilin e kombinoi me një parukë kaçurrela bionde dhe buzëkuq të kuq për të kremtuar një “festë të veçantë ditëlindjeje”.

Teksa pozoi për një sërë fotografish e videosh në Instagram, Amanda ishte imazhi i aktores dhe këngëtares Marilyn në filmin e vitit 1955 “The Seven Year Itch”.

E njëjta ishte në elementin e saj teksa pozonte në forma të ndryshme, me fustanin i cili gjithashtu shfaqte këmbët e saj të tonifikuara.

Bukuroshja e kompletoi dukjen me një palë taka të bardha dhe e përfundoi me aksesorë ari.

Kjo vjen pak pasi Holden u raportua për një grindje me Holly Willoughby të “This Morning”.

Në një deklaratë të gjatë të postuar në rrjete sociale javën e kaluar, Amanda adresoi raportimet që kanë pretenduar se ajo dhe Holly, 42 vjeçe, janë përballur me njëra-tjetrën për disa punë dhe rivaliteti i tyre ka dalë në sipërfaqe në “This Morning”.

Foto: Instagram

Me gjithë këtyre gjërave, ajo konfirmoi se këto thashetheme nuk ishin të vërteta.

Foto: Instagram