Alketa nga izolimi: Asgjë nuk zgjat përjetë, përveç dashurisë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, po qëndron e vetizoluar.

Pa grim dhe duke shijuar rrezet e diellit në oborr të shtëpisë, Alketa po shpreson se shumë shpejt do të largohet koronavirusi.

Sipas saj vetëm dashuria zgjat përgjithmonë.

“Asgjë nuk zgjat përjetë, përveç dashurisë. Do të mbaroj edhe korona”, është shprehur ajo pranë postimit të fotografisë.