Albërije Hadërgjonaj me forma të përkryera trupore, kështu duket në bikini

Ani pse nënë dhe në moshë, këngëtarja Albërije Hadërgjonaj po vazhdon t’i lë nën hije vajzat e reja.

Këtë sapo e bëri sërish nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Ajo ka vendosur që t’i shfaq format e përkryera trupore andaj e ka ndarë me ndjekësit një foto në bikini.

“E fillova me ☀️ 2020🥂”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë.