Albërie Hadërgjonaj vjen atraktive me bikini në Meksikë

Albëria po shijon pushimet në Meksikë.

Albërie Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet në Meksikë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja postoi një video, në të cilën u shfaq e veshur me bikini dhe një kapele dhe dukej në top-formë.

Edhe kësaj radhe,  Albëria tregoi se vitet për të janë vetëm numra dhe vazhdon të kujdeset në maksimum për format trupore.