Albatriti i lumtur përkrahë prindërve

Këngëtari i njohur Albatriti Muqiqi me shumë sukses ka ndjekur hapat e prindërve të tij.

Ai qysh në moshë të hershmë ka shfaqur talentin e tij për muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Familjarisht duke fillur nga këngëtari i njohur Nysret Muqiqi deri tek Albatriti janë emra të njohur në skenën muzikore, duke publikuar projekte të ndryshme.

Gjatë realizimit të projekteve në këtë fundvit, ai ka shkrepur një foto të bukur në prani të prindërve.

Të buzëqeshur dhe të lumtur në këtë foto ata shfaqin ngrohtësinë familjare. /Kosovarja/