Jennifer Lopez me një fotografi tregon se nuk i duhet grimi për të qenë e bukur (FOTO)

Sikur të kishim nevojë për më shumë prova që Jennifer Lopez i kundërshton të gjitha ligjet e gravitetit, këngëtarja publikoi një fotografi pa grim.

Ajo pasi rrëmbeu disa çmime për rolin e saj në “Hustlers” festoi me dy fëmijët e saj në shtëpi, njofton Klan Kosova.

J Lo mori çmimin Best Supporting Actress në ndarjen e çmimeve nga kritikët e filmit në Los Angeles. Krahas fotografisë së publikuar ajo ka shkruar:

“E ulur këtu me dy fëmijët e mi dhe shumë mirënjohëse”.