Albatrit Muqiqi realizon portretin e bukur së bashku me familjen

Me rastin e festave të fundvitit, këngëtari Albatrit Muqiqi ka realizuar fotografi profesionale së bashku me familjen e tij.

Ishte Egzona ajo e cila e ka pubikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, imazh në të cilin shihet me Albatritin dhe fëmijët.

“Familja ime, gjithçka për mua”, ka shkruar ajo pranë publikimit të fotografisë.