Alban Skenderaj nga karantina: Çfarë s’do jepja për një…

Alban Skenderaj ka të njëjtin hall si shumica e meshkujve të tjerë në këtë kohë pandemie.

Këngëtari ka publikuar një foto nga shtëpia ku thotë se jam kthyer në vitin 2005 me këto flokë të rritura, dhe është në hall për një floktar.

“U riktheva me pahir në 2005! Thuaj të vërtetën, çfarë s’do jepje për një berber/ parukier”- shkruan ai.