Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj, e njohur si ish-banorja e “Big Brother Vip Kosova”, rrugëtimi i së cilës ishte mjaft i gjatë brenda në shtëpi, ka publikuar disa fotografi, ku shihet në pushime.

Alba shpesh ka treguar për angazhimet e shumta që ka pasur që nga dalja e BBVK, por duket që më në fund ka gjetur kohë për veten e saj.

Bukuroshja nga Shkodra, ka ndarë imazhe në Instagram, ku shihet nën shoqërinë e familjes së saj, teksa kalojnë pushimet në Meksikë.

Foto: Alba Vukaj/Instagram

Ajo ka ndarë disa imazhe, në të cilat, Alba shfaqet në bikini dhe në formë shumë të mirë.

Alba shfaqi linjat mahnitëse të trupit, teksa pozonte në bregdet, me flokët e lëshuara poshtë, dhe me një palë size dielli.

Foto: Alba Vukaj/Instagram
Foto: Alba Vukaj/Instagram