Aksident trafiku, një person mbetet i vdekur

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku, me çrrastë një makinë ka përplasur për vdekje një person që ka qen duke lëvizur me biçikletë. Ngjarja siç mëson Alsat ka ndodhur në Shkup në rrugën Aco Shopov. Policia menjëherë ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.