Aksident i rëndë në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina në Shkup

Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël dhe një makinë. Deri më tani nuk dihet a ka të lënduar apo viktima, edhe pse vërehet prezena e ambulancës… Alsat do ju mbajë të informuar./Alsat.mk