Ahmeti ngushëllon familjen e Kadri Veselit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka ngushëlluar familjen Veseli, për vdekjen e nënës së Kadri Veselit.

Postimi i plotë:

Gjashtë muaj pas humbjes së Fazli Veselit, babait të shokut tonë, bashkëluftëtarit Kadri Veseli, sot ka ndërruar jetë edhe nëna e tij Ajshe Veseli.

Bashkëndjej me dhimbjen e Kadriut, vëllezërve dhe gjithë familjes dhe ju shpreh ngushëllime të sinqerta.