Agon Amiga publikon portretin e bukur pranë të birit

Dy vite më parë, reperi Agon Amiga dhe partnerja e tij Egzona u bënë prindër për herë të parë.

Së fundi, reperi publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet me Noelin e vogël në prehër, të cilin po e ushqente.

“Amiga dhe Amiga i vogël”, është mbishkrimi që ai ia ka lënë fotografisë, në të cilën pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

“Bobi” titullohet projekti i fundit muzikor nga Agon Amiga, i publikuar vitin e kaluar.