Agnesa Vuthaj udhëton në Maldive për pushime

Agnesa po i shijon pushimet në ishujt Maldive.

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, ka udhëtuar drejt destinacionit të preferuar për shumë të famshëm shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Ajo zgjodhi të pushojë në Ishujt Maldive, por vendosi të mos tregojë se kush po e shoqëron në atë vend.

Agnesa publikoi fotografi e video të shumta nga vendi përrallor ku po pushon, ndërsa dukej e lumtur në atë vend.

Në njërën prej fotove, ish-missi shfaqet në formë të mirë dhe e freskët teksa kishte vendosur syze dielli dhe bëri buzët e kuqe.

Agnesa Vuthaj tash e një kohë është e angazhuar në fushën e biznesit. /Lajmi.net/