Afrona shfaqet joshëse në të zeza

Afrona Dika po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e publikut me paraqitjet e saj.

Bukuroshja është e vetmja, apo më mirë të themi ndër femrat e rralla që pëlqehet si me grim, si pa të.

Blero pati fatin që nga adhurues të shumtë të bëhet bashkëshorti i saj.

Ata organizuan dasmë madhështore, aheng ky që mori vëmendje pë disa javë.

Pas dasmë Afrona nuk po i mdalë pozat në rrjetet sociale.

Së fundi shfaqet joshëse në një sako të zezë. Qëndrimi dhe poza që ka marrë dëshmojnë se është një modele profesioniste.