Afërdita Dreshaj tregon se si komunikon me fëmijën e saj derisa nuk është në shtëpi

Dhe, Afërdita Dreshaj tregon momente të shumta në rrjete sociale të cilat kanë të bëjnë me fëmijën e  saj, shkruan lajmi.net.

Përmes një imazhi të publikuar në storien e saj në Instagram, këngëtarja ka zbuluar për ndjekësit se është tejet e lidhur me djalin derisa ka treguar se bisedon me të përmes programit Facetime kur nuk është afër tij.

Ndryshe, Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë me bashkëshortin e saj, Jakup Kindl.

Theksojmë se, këngëtarja është e martuar tash e disa vite./Lajmi.net/