Afërdita dhe Jehona provokojnë para pasqyrës

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që është e përfolur në showbizin kosovar, e thuajse në të njëjtën “shkallë” është edhe motra e saj Jehona, e cila po arrin të marr vëmendjen me paraqitjet e saj joshëse.

Motrat bukuroshe kalojnë shumë kohë së bashku që duken shumë të lumtura përkrahë njëra-tjetrës, e që këto moment i ndajnë edhe me ndjekësitë e tyre në rrjete sociale.

Për linjat që i gëzojnë sigurisht që janë të lumtura, dhe nuk hezitojnë ti ekspozojnë thuajse në cdo paraqitje të tyre.

Edhe kësaj radhe motrat Dreshaj pozuan para pasqyrës të veshura më veshje provokuese e që vëmendjën e morën linjat trupore që i kanë theksuar më shumë.

Ky imazh u pëlqye shumë dhe pati mjaftë komente pozitive për paraqitjen e tyre provokuese.