Adrola flet për komentet që mori lidhur me prezantimin në “Kënga Magjike”

Adrola Dushi ishte mysafire në edicionin special të emisionit “Mirage” për fundvit.

Ajo foli lidhur me përvojën e saj në prezantimin e festivalit “Kënga Magjike”, ku tregoi se çfarë komentesh mori nga publiku.

Në këtë intervistë, Adrola rrëfeu anën e saj të panjohur, ku rrëfeu shumëçka rreth jetës private.

Më poshtë mund ta ndiqni intervistën e plotë të Adrolës dhe të mësoni se çfarë tha ajo.