Adrola Dushi zbulon se çfarë mban në wallpaper-in e telefonit

Nëpërmjet një instastory Adrola Dushi na ka zbuluar një sekret.

Ajo tregoj se çfarë mban në wallpaper-in e telefonit të saj.

Në foton e ëmbël shihet ajo dhe i vogli Troi dhe padiskutim skishte si të ishte ndryshe.