Adriana Matoshi rikthehet në Kuvend, kështu po duket ajo

Ajo u sëmurë përsëri me tumorin në tru, shkruan lajmi.net.

Pas një operacioni të suksesshëm ajo po mundohet të merr veten.

Një muaj pas ajo u rikthye në Kuvend dhe duket në gjendje të mirë shëndetësore.

Por, aktorja dhe deputetja kosovare ka treguar edhe një herë që është simbol i fitores.

Një foto e publikuar nga deputetja Jeta Statovci tregon Adrianën e buzëqeshur dhe në formë, tre javë pas fillimit të një beteje të vështirë.