Adnan Azizi: Prej neser do ta shihni përgjigjen…

Pas koalicionit mes ASH-së dhe Alternativës ka reaguar Adnan Azizi nga Lëvizja BESA. Sipas tij prej nesër do të shihet se kush është opozita e vërtetë, përcjell TS.

“Nga sot opozita e vërtetë është vetëm Lëvizja BESA, prej neser do ta shihni përgjigjen edhe nga qytetarët në terren” ka shkruar Azizi

Nga ana tjetër deri tani BDI, PDSH janë shprehur se do të garojnë të vetme, BESA tani ngelet gjithashtu e vetme RDK-ja e Vesel Memedit ende nuk është deklaruar se si do të garojë në zgjedhjet e 12 Prillit.