Adelina Thaçi poston foto për 10 vjetorin e martesës

Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për vokalin e saj të artë ka pasë një datë të veçantë dje për të festuar, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti saj kanë përkujtuar 10 vjetorin e martesës së tyre, meqë rast këngëtarja postoi disa momente nga dasma.

Tani çifti janë edhe prindër të dy vajzave me të cilat shpesh Adelina ndanë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

Ndonëse ka kohë që ajo nuk ka sjellë projekte të reja, këngëtarja është e fokusuar edhe në rolin e saj si profesoreshë e vokalit.