Adelina Tahiri ‘befason’ në imazhet e fundit

Adelina Tahiri është mjaft aktive me postime në rrjetet sociale.

Postime të shumta të këngëtares marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë, shkruan lajmi.net

E në imazhet e publikuara së fundi, Adelina ka habitur fansat.

Ajo është shfaqur në plazh e veshur me pantallona, mirëpo kjo u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

 

“Jetë jeta”, ishte përshkrimi i saj sipër imazheve.

Theksojmë se Adelina është e martuar dhe është nënë e një fëmije.