Adelina publikon momente intime me bashkëshortin

Adelina Tahiri publikoi një video pranë bashkëshortit.

Adelina Tahiri jo rrallëherë sjell imazhe me partnerin e saj, Serjozha Markov dhe djalin Jonin, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka postuar një video, në të cilën ajo shihet e ulur në një divan, teksa afrohet bashkëshorti dhe i dhuron puthje asaj.

“Të dua”, është mbishkrimi që Adelina ia ka lënë kësaj videoje.

Për ndryshe, këngëtarja nuk është shumë aktive me këngë të reja, por së fundi ka qenë më shumë e angazhuar në biznes personal.