Adelina Ismaili për herë të parë në vello të bardhë, merr puthje nga ikona e muzikës

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili dhe ikona Sabri Fejzullahu, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

Ata kanë njoftuar për bashkëpunimin pak ditë më parë, gjersa kanë përfunduar edhe xhirimet.

Dyshja e famshme e estradës kanë sjell pamje nga klipi, ku nuk ka dyshim se do të jetë i veçantë.

Artistja e njohur është shfaqur me një fustan nusërie, në të cilin duket e mrekullueshme.

“Të puth baba lulen e ballit…”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë postimit.

Akoma nuk është zbuluar data e saktë se kur do të lansohet ky duet, por që mezi po pritet nga fansat.

Ata kanë bashkëpunuar edhe shumë vite më parë, e kanë qenë së bashku nëpër evente të ndryshme.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel)