A janë ribashkuar Tuna dhe Patrisi? Flet Robert Berisha

Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna është komentuar shumë në media mbi jetën e saj private.

Ajo është komentuar shumë për lidhjen me Patris Berishën, vëllaun e Robert Berishës, shkruan lajmi.net.

Ata kanë dy fëmijë së bashku, dhe së fundi është përfolur për një ribashkim, pasi së bashku kaluan disa ditë pushime në Dubai pak kohë më parë.

Edhe pse pati thashetheme, ata kanë preferuar që të mos reagojnë publikisht.

Së fundi ishte Roberti ai i cili foli pak rreth tyre.

I ftuar në “Top Albania Radio”, ai ka rrëfyer se keqkuptimet mes tyre janë sqaruar dhe të dy bashkëjetojnë.

“Ata jetojnë bashkë. Patrisi udhëton shpesh dhe ata janë bashkë përderisa ai jeton në Shkup,” tha ai.