A i bëri “diss” Fero Ledrit me statusin e fundit

Reperi Fero ka postuar një foto në Instagram e ku duket se ka bërë një dis për reperin Ledri Vula

Fero para do dite kishte postuar një fotografi brenda një studio e ku duket se ai është në përgatitje për të realizuar një këngë të re.

Madje këtë ai e ka paralajmëruar edhe në statusin e fundit ku ka bërë me thurje #ktoditë.

Megjithatë reperi duket se ka pasur një porosi për Ledri Vulën dhe këngën që ai pritet ta promovojë sot.


“Po, jo 100, 1 e keni, s’ka dyshim”, ka shkruar ai duke aluduar në këngën e Ledrit “100” të cilën ai e paralajmëroi të martën se do ta lanson për të gjithë fansat e tij.

Kënga “100” e Ledrit është në bashkëpunim me Singullarin dhe Lyrical Son.

E si duket Fero ka vendosur ta noton me notë të dobët këtë këngë, me notën 1, pavarësisht se ende se ka dëgjuar atë.