“A e paskeni marr rrogën?”, Adriana i kundërpërgjigjet ndjekësit në fotot e publikuara nga Egjipti

Deputetja dhe aktorja kosovare, Adriana Matoshi, së fundi ka kaluar pushimet në Egjipt.

Këto pushime ai i kaluar bashkë me aktoren dhe miken e saj të ngushtë, Arjola Demirin, shkruan lajmi.net.

Nga pushimet ajo ka publikuar edhe imazhe të bukura.

Por këto imazhe përtej mesazheve pozitive morën edhe nga ato negative.

Njëri nga ndjekësit i kishte shkruar: A e paskeni marr rrogën a?

E këtij komenti nuk ka hezituar t’i përgjigjet deputetja kosovare.

Ajo u shpreh se të ardhurat e saj nuk varen nga rroga e deputetit dhe se edhe po të mos ishte e tillë do të fitonte njëjtë./Lajmi.net/