A e dini se Genta Ismajli kishte një lidhje 6-vjeçare me muzikantin e njohur

Genta Ismajli së fundmi po shijon lidhjen e saj me biznesmenin turk Husan.

Siç duket vajtjet dhe ardhjet e Gentes për në Turqi do të shpeshtohen për shkak të takimeve me të dashurin e saj.

Vite më parë, Genta kishte një lidhje të gjatë me muzicientin Milot Binaku. Ish-çifti, kanë pasur një lidhje prej 6 vitesh por që i dhanë fund dhe arsyet asnjëherë nuk i kanë bërë të ditura.

Miloti vite më parë i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me Vjosa Shehun me të cilën e ka një vajzë.

Në anën tjetër, Genta vazhdon të jetë aktive duke sjellur projekte të shumta për fansat e saj.