​Demi Lovato zbulon preferencat e saj seksuale

Këngëtarja e njohur u shfaq së fundi në emisionin radiofonik të Andy Cohen dhe zbuloi se ajo pranoi te prindërit e saj disa vjet më parë, se angazhimi i saj seksual ishte ‘subjekt i ndryshimeve’.

“Unë nuk u thashë prindërve të mi se kishte një shans që unë të përfundoja me një femër deri në vitin 2017. Ishte emocionuese, por me të vërtetë e bukur. Babai vetëm tha: ‘Mirë, padyshim’. Unë isha vërtet nervoze për nënën time, por ajo më tha: “Unë vetëm dëshiroj të jesh e lumtur”. Kjo ishte e bukur dhe e shkëlqyeshme. Unë jam mirënjohëse për prindër të tillë, ”shpjegoi Demi Lovato.

Ajo shtoi se asaj i duhej edhe shumë guxim për këtë lloj njohjeje.

“Kur mbaroi, unë po dridhesha dhe qaja”, tha Demi.

Në të njëjtën intervistë, ajo zbuloi se kishte dëshirë të bëhej nënë, me ose pa partner.

“Nuk e di nëse do të kem fëmijë këtë vit apo pas dhjetë vjetësh. Nuk e di nëse do t’i kem me partner ose jo, pasi femrat nuk kanë nevojë për partnerë. Amin!”, u shpreh Lovato.