Zyrtare: Albin Kurti dhe Vjosa Osmani bashkuan forcat, ditë të mira po vijnë për Kosovën! (Video)

“Kemi kenaqesine te ju njoftojme se do te garojme bashke ne zgjedhje”, deklaroi Albin Kurti. “Porsa e nenshkruam marreveshjen, marreveshje per shtet me dejtesi dhe pa korrupsion”, shtoi kryetari i VV-së.