Zaev takon Selen dhe Gashin në Kuvend

Burime të Alsat brenda LSDM-së bëjnë të ditur se për momentin po zhvillohet takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe liderëve të opozitës shqiptare Ziadin Sela dhe Afrim Gashi. Në takim siç bëjnë të ditur burimet marrin pjesë edhe ekspert juridik. Jo zyrtarisht takimi po zhvillohet në Kuvend.