Yllka Kuqi sjell portretin e bukur familjar me vajzën dymuajshe

Yllka Kuqi ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, ajo solli në jetë një vajzë.

Këngëtarja, së fundi publikoi një imazh në rrjete sociale, në të cilin u shfaq bashkë me partnerin dhe Luizën e vogël.

Çifti dukeshin shumë të lumtur me vajzën në duar, e cila ka plotësuar dhe zbukuruar këtë portret të tyre.

Yllka bashkë me familjen e ngushtë po qëndron në Kanada, ndërsa për momentin ka anuluar të gjitha planet që kishte në muzikë.