Yllka Kuqi guxon ta marrë këtë pozë edhe pse shtatzëne

Yllka Kuqi është zëri unik i estradës, e cila njihet poashtu edhe për paraqitjen e jashtme dhe kurimin që i bënë pamjes. Yllka ia del që çdo herë të paraqitet joshëse dhe atraktive.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe poston fotografi të ndryshme, e qe me të vertetë merr vemendjën e mediave rozë.

Kujdesin qe e ka ndaj vetës në çdo paraqitje, e ka dëshmuar edhe kësaj radhe me postimin e fundit, ku këngëtarja është shfaqur me një fustan të zi, e mbuluar me një pallto të zezë, ama që vëmendjen kryesore e merr gjoksi i saj dhe këmbët joshëse.

Edhe pse është shtatzënë, Yllka nuk po ndalet së provokuari, madje tani edhe më shumë, shkruan “Kosovarja”.