Yll Limani së shpejti vjen me bashkëpunim

Yll Limani është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite në repertorin e tij.

Këngëtari, së shpejti vjen me këngë të re, të cilën kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me një artist.

Bëhet fjalë për Fatjon Miftarin, me të cilin sjellin këngën me titull “Udha e mbarë” dhe pritet të jetë i shoqëruar edhe me videoklip.

Kujtojmë se “Nuk po kalojka” titullohet projekti i fundit muzikor nga Yll Limani, i cili u prit shumë mirë nga fansat e tij.