Ja çfarë i thonë Encës fansat pasi e publikoi videon pa grim

Këngëtarja Enca Haxhia, si rrallëherë, është shfaqur pa grim.

Ajo mbrëmjen e djeshme e ka publikuar një video në të cilën shihet e sapo dalë nga dushi dh epa grim e në anën tjetër i ka bashkangjitur një video ku është e grimuar.

Këngëtarja kërkoi opinionin e ndjekësve nëse atyre u pëlqen me apo pa grim.

E më pas sot ajo ndau disa nga komenentet që i kanë shkuar dhe bazuar në to shihet se shumica e kanë vlerësuar pamjen e Encës pa grim.

“Pra ju po më thoni qe kam harxhuar leke kot për makeup? Jeni cum te mil”, ka shkruar Enca.