Xhensila Myrtezaj poston imazhe teksa ushtron, mahnit me format e saj trupore

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura të publikut.

Ajo pëlqehet nga publiku nga projektet e saj të cilat shndërrohen në hite, shkruan lajmi.net.

Por përtej muzikës, ajo komentohet shumë edhe për fizikun e saj.

Këngëtarja ushtron shumë në fitnes, dhe falë kësaj gëzon super forma trupore.

Edhe së fundi ajo ka publikuar pamje teksa ushtron.

Padyshim, format e saj janë për tu pasur zili.