Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me paraqitjen plot stil

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto në Instastory ku shihet e veshur me një këmishë të bardhë të cilë e ka kombinuar me një rrip të zi.

Në pjesën e poshtme të trupit këngëtarja vendosi të paraqitjej me pantallona të zi lëkure.

Dukjen e përfundoi Xhensila me taka të larta, çantë të zezë nga marka e njohur Prada dhe flokë të larguara nga fytyra.