Xhensila Myrtezaj mahnit me bukurinë

Xhensila Myrtezaj është prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptarë.

Ajo është një këngëtare me zë unik, stil të veçantë dhe bukuri mahnitëse.

Në një postim të radhës që ka bërë këngëtarja nga Shqipëria, shihet në një kostum elegant, me grim të thjeshtë teksa mban në një trëndafil të bardhë.

Së përher ajo mahniti me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, e që reflektonte tërë shkëlqim dhe lumturi.

Ndërsa, “Paris” mban titullin kënga e saj e fundit.