Wanda vjen me pozë të re ku shfaqet atraktive

Wanda është aktive në rrjete sociale.

Bashkëshortja e Icardit, Wanda, po vazhdon ta ketë vëmendjen në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Kohët e fundit ajo ka publikuar fotografi ku u shfaq nudo e tani ka vendosur ta postoj një të ngjashme mirëpo shihet e zhveshur vetëm tek pjesa e sipërme.

Megjithatë duket tejet atraktive dhe komentet pozitive nuk kanë munguar.