Vildane Zeneli tashmë edhe këngëtare?

Fotomodelja që jeton në SHBA, Vildane Zeneli e ka shkruar në profilin e saj në Instagram se tashmë nuk është vetëm modele.

Vildania ka thënë se ajo është edhe “muzikante”.

Ditën e djeshme, për nder të pavarësisë së Kosovës Vildanja ka postuar disa foto me bikini që kanë ngjyrat e Kosovës, duke uruar kështu pavarësinë duke bërë emoji dy zemra, një të verdhë dhe një të blu.

Pozat:

Image