VIDEO/ Morena Taraku reklamon të pasmet dhe ka një mesazh për meshkujt :B*tha ime është…

Morena Taraku është një nga vajzat më të komentuara të ‘showbiz-it’ shqiptar për shkak të jetës luksoze që ajo ka treguar se bën edhe në rrjetet sociale.

Pozat e këngëtares kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave, ashtu siç ka ndodhur dhe me postimin e fundit të saj në ‘Instagram’.

Modelja shihet në dëborë dhe teksa reklamon të pasmet e saja perfekte ka dhënë dhe një mesazh për meshkujt: ‘B*tha ime ëhtë më e famshme se ty’

Modelja nuk ka publikuar emra po komentet në videon e saj kanë qënë të shumta.