Vetplagoset me armë një person në Ferizaj

Të enjten rreth orës 18:21 një person duke përdorur armën është vetplagosur në Ferizaj.

I lënduari është duke u trajtuar në qendrën emergjente dhe me këtë rast janë duke u marrë njësiti i hetimeve, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv