Vesa Luma tregon në detaje se çfarë po bën këto ditë të izolimit

Këngëtarja Vesa Luma duket se së bashku me familjen po i shijon maksimalisht ditët derisa po qëndrojnë të izoluar.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në të cilën shihet së bashku me bashkëshortin dhe djalin, këngëtarja ka treguar në detaje se si po i kalojnë ata këto ditë derisa po qëndrojnë të izoluar.

“Si u zgjuat sot? Ne kemi filluar te rendisim gjerat e bukura te karantines:1. Po e shijojme Lianin ne maximum
2. Po e duam njeri tjetrin me shume.
3. Po ja dijm vleren shendetit me shume
4. Jemi bere kuzhinier me te mire
5. Po lajm duart 700 her ne dite🙈
6. Po lexojme me shume.
7. Po hajm shlir tash qe e dijm qe ska me pas me presione 😂 (spo e teprojme sepse me brumin akoma jemi minus)
8. Po shofim filma me shume.
9. Po ushqehemi me vitamina me shume
10. Kemi msu mjeksine 😂
11. Jemi bere produktiv ( kemi dy kenge gati) … Pak shaka pak te verteta, gjithsesi po mundohemi t’ja shofim anen pozitive #coronavirus Po ju? Si i keni punet? Cila eshte gjeja me pozitive?”, ka treguar detajisht Vesa.