Vëllezërit Lleshi këndojnë për Big Brother: Ka qu fjalë vëllau i madh, trupin n’tokë mendjen n’hava (VIDEO)

Vëllezërit Lleshi kanë publikuar së fundmi një këngë e cila quhet “Big Brother (Humoristike?)”.

Në këngë përmenden Donaldi, Iliri, Bora, Beatrix e Arjola. Përveç banorëve, ata përmendin edhe Arbana Osmanin, njofton Klankosova.tv.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Fran Nushi, që ndër të tjerash thotë: “Goca po bën sakrifica kur po i kruhet prapanica”, dhe fjala ishte për Semin.

Mos e humbisni këtë këngë humoristike.