Vedat Muriqi i lumtur pranë gruas dhe djalit

Vedat Muriqi ka publikuar portretin e bukur familjar.

Vedat Muriqi po kalon kohë të mrekullueshme me më të dashurit e tij, larg fushës së blertë.

Së fundi, futbollisti ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq pranë gruas dhe vogëlushit të tyre.

Për ndryshe, Muriqi ka marrë vëmendje të madhe me paraqitjet e tij si sulmues i Kombëtares së Kosovës.

Ai po jeton në Turqi dhe luan për ekipin e Fenerbahçes.