Ariana Fejzullahu bëhet nuse me fustan të arit

Ariana Fejzullahu është femra më e përmendur në mediat rozë.

Ajo gjithmonë komentohet për paraqitjet e veçanta, duke i kushtuar rëndësi të madhe pamjes fizike, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse gjithmonë ajo është shfaqur në veshje të thjeshta, kohëve të fundit Ariana po rregullohet duke u reklamuar me veshje nusërie.

Edhe me këtë stil ajo ua kalon të gjitha femrave, e cila duket e mrekullueshme.

Së fundmi, me një fustan me ngjyrë të gjelbërt dhe i qëndisur me ari Arianën duket princeshë. /Kosovarja/