“Unë nuk jetoj pa dashuri”, Adrola flet rreth statusit aktual

Adrola Dushi ishte mysafire në emisionin festiv të “Mirage”, ku shfaqi anën e panjohur të saj.

Bukuroshja foli për përvojën e saj në prezantimin e festivalit “Kënga Magjike” dhe vështirësitë që hasi në këtë punë.

Po ashtu, ajo u pyet edhe rreth jetës private, ku tregoi se a e ka dikë aktualisht në krah.

Më poshtë gjendet intervista e plotë e Adrolës, ku mund të mësoni se çfarë tha ajo.