U nda edhe Tuna nga Patrisi? Reagon këngëtarja

Prej disa ditësh në media e rrjete sociale është përfolur për një ndarje të mundshme mes Tunës dhe Patrisit. Thashethmet filluan kur këngëtarja hoqi mbiemrin “Berisha” nga profili i saj i Instagramit dhe një tjetër shkak ishte fakti që çifti nuk po e ndjekin më njëri-tjetrin në këtë rrjet social.

Së fundmi aludimet për ndarje u përforcuan më shumë sepse Tuna e Patrisi nuk e uruar njëri-tjetrin në ditën e të dashuruarve.

Këngëtarja ka postuar në Instastory një foto ku tregon se të shtunën po e kalon në një qendër estetike dhe gjejeni me kë? Me kunatën e saj.

Image

Image

Image