U kollit dhe kërkoi ujë, momenti i sikletshëm i Dua Lipës në “Grammy”

Dua Lipa në njërin nga momentet shihet duke u kollitur derisa kërkon ujë, shkruan lajmi.net.

Në paraqitjen e saj para mediave në prapaskenë të ceremonisë me trofeun e saj në dorë ajo fillon të kollitet.

“A mund të më sjell dikush ujë ju lutem”, ishte pyetja që Dua bëri teksa një vajzë nga stafi i sjelli ujë.

Ndryshe, artistja e njohur fitoi çmimin “Best Pop Vocal Album” duke lënë pas artist tjerë të njohur me famë botërore./Lajmi.net/